برند زارا اسپانیا,بهترین سوغاتی های مادرید,سوغات اسپانیا

سوغات اسپانیا، موضوعی است که برای شما در این بخش، به تفصیل توضیح خواهیم داد. اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد و گردشگران زیادی را از سراسر دنیا جذب می کند. شهرهای مادرید و بارسلون بیشترین طرفداران را در بین گردشگران دارند و ما در اینجا به برخی از سوغاتی های اسپانیا و سوغاتی های مادرید و بارسلون اشاره می کنیم. همچنین برندهایی مانند زارا و منگو که در این کشور اسپانیا متولد شدند. در ادامه به توضیح موارد ذکر شده خواهیم پرداخت همراه ما باشید.

سوغات مادرید

سوغات اسپانیا,سوغات بارسلون,سوغات کشور اسپانیا

مادرید از پرطرفدارترین شهرهای اسپانیا و پایتخت این کشور است. مادرید آیینه ای تمام نما از اسپانیاست و میتوان تمام فرهنگ های آن را در این شهر دید. مادرید به شهر موسیقی، فوتبال و شور هیجان معروف می باشد و به همین دلیل در بین گردشگران محبوبیت بالایی دارد. در این قسمت به سوغاتی های شهر مادرید اشاره می کنیم که می توانید در کنار لذت بردن از زیبایی های این شهر بعنوان سوغات اسپانیا تهیه کنید. ازجمله سوغاتی های شهر مادرید اسپانیا:

سوغات مادرید,سوغاتی های شهر بارسلون

مجسمه های چینی لادرو و مرواریدهای ماجورکا که بعنوان بهترین سوغاتی های مادرید می توان از آن ها یاد کرد. و دیگر محصولاتی مانند کیف ، کفش و کت های چرمی که بعنوان سوغات اسپانیا مناسب هستند.

سوغات بارسلون

برند زارا اسپانیا,بهترین سوغاتی های مادرید,سوغات اسپانیا

بارسلون بعد از مادرید،دومین شهر توریست پذیر اسپانیاست و از نظر هنر، تجارت و … شهرت جهانی دارد. در این بخش به شما سوغاتی هایی که می توان از سفر به بارسلون تهیه کرد را معرفی میکنیم.

برند زارا اسپانیا,بهترین سوغاتی های مادرید,سوغات اسپانیا

زیتون و روغن زیتون اسپانیا برای همه شناخته شده است و شهرت جهانی دارد شما می توانید بعنوان سوغاتی اسپانیا همراه خود زیتون بیاورید یا حداقل طعم آن را بچشید. عروسک های چوبی، شیرینی مخصوص به نام torro  و کفش های سنتی دیگر سوغاتی های شهر بارسلون هستند. همچنین شاید سرگرمی به نام گاو بازی که برای مردم اسپانیا اهمیت بسیاری دارد را شنیده باشید هنرمندان اسپانیایی مجسمه هایی الهام گرفته از این ورزش تفریحی را طراحی کردند و شما می توانید این مجسمه ها را بعنوان یک سوغات منحصر بفرد اسپانیا از بارسلون تهیه کنید.

برند زارا اسپانیا

برند زارا اسپانیا,بهترین سوغاتی های مادرید,سوغات اسپانیا

یکی دیگر از سوغاتی هایی که می توانید تهیه کنید محصولات برند زاراست. برندهای مشهور در اکثر شهرهای معروف دنیا شعبه دارند اما تهیه سوغاتی با برند خاص از زادگاهش جذابیت دیگری دارد. برند پوشاک زار در سال 1975 تاسیس شد و تولیدات آن در زمینه پوشاک بود و امروزه شاهد توسعه ی محصولات این برند هستیم همچنین سومین فروشگاه های عرضه پوشاک و کفش جهان متعلق به این برند است. تولیدات این برند در زمینه پوشاک، کیف، کفش، زیورآلات و … است.

برند منگو اسپانیا

برند زارا اسپانیا,بهترین سوغاتی های مادرید,سوغات اسپانیا

منگو برند دیگری است که در اسپانیا در سال 1955 توسط ایزام آندیک متولد شد. منگو یکی از بزرگترین تولید کنندگان پوشاک زنانه در جهان است که تعداد فروشگاه های عرضه ی محصولات آن به بیش از 1000 مورد رسیده است. خرید محصولاتی چون کیف و کفش و پوشاک این برند هدایای مناسبی از اسپانیا خواهد بود.

منبع : مجموعه فیلم های ایرانی و خارجی |سوغات اسپانیا چیست
برچسب ها : اسپانیا ,سوغاتی ,برند ,مادرید ,سوغات ,بارسلون ,سوغات اسپانیا ,تهیه کنید ,سوغاتی هایی ,بارسلون تهیه ,جهانی دارد ,بعنوان سوغات اسپانیا